Derma E Microdermabrasion Scrub

Merhaba arkadaşlar, Derma E  Microdermabrasion Scrub uzun süredir yazılmayı bekleyen bir ürün. Bir seneyi geçti beraberiz ama hep erteledim yazmayı. Derma E ürünleri için çok geniş bir arşiv yok Türk Bloglarında. Ben de  kozmetik blogumda  olsun istedim ve yazmaya karar verdim.

moda blogu
Derma E Microdermabrasion Scrub

Bende ürünün seyahat boyu var. Tam boyu 56 gram ve bence seyahat boyu bile bir hayli bereketli. Yine de indirimsiz fiyati ortalama 170 Lira civarında olunca tam boyunun 500 gram olması ancak tatmin ederdi beni. 😉 İnternet sitelerinde Derma E markası 3 al 2 öde kampanyası ile satılıyor. Hem de indirimli fiyat üzerinden var bu kampanya.

moda blogu
Derma E Microdermabrasion Scrub

Bu marka ile ilgili en sevdiğim özellik, parabensiz olması, hayvanlar üzerinde deney yapmaması. Dilerim ki hayvanlar üzerinde deney yapmayan markalar her geçen gün artar. Bizim de alternatierimiz artar, bu tarz ürünlere daha kolay ulaşırız. Hem de daha uygun fiyata ;))

moda blogu
Derma E Microdermabrasion Scrub

Derma E  Microdermabrasion Scrub içinde minicik tanecikler olan bir scrub. Ve tanecikler oldukça sık. Bu zamana dek oldukça fazla peeling kullandım ama aralarında bu denli fazla taneciği olanı hatırlamıyorum. Yalnız taneciklerin çok olması sizi korkutmasın. Kesinlikle cildinizi tahriş edecek cinsten değil. Ben yüzüme uyguladıktan sonra hemen durulamıyorum. Bir dakika maske gibi bekletiyorum. Sonra da nazik hareketlerle masaj yaparak duruluyorum. Zaten bu şekilde uygulanması tavsiye ediliyor. Cildi cidden temiz ve pürüzsüz hissettiriyor. Bu ürünü kullandıktan sonra makyaj bile daha güzel duruyor ciltte. Tam boyunu fiyatından dolayı almam ve başka alternatifler denemeyi tercih ederim sanırım. Çok sevdiğim bir ürün oldu ama vazgeçilmez de olmadı demek ki.
moda blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe