Derma e Çok Amaçlı Yağ

Merhaba arkardaşlar,
Bugün sizlere #guzelligimizannemizden etkinliğinde hediye edilen Derma E Skin Hair and Nail Oil den bahsedeceğim. Markayı çok merak ettiğim için bu hediye beni çok heyecanlandırmıştı. İnanılmaz kuru tırnak çevreme fayda sağlamasını ümit ettim.

makyaj blogu

Ürün hem ciltte, hem saçlarda hem de tırnaklarda kullanmak için üretilmiş. Cildim için başka yağ kullandığım için cildimde denemeyi tercih etmedim. Nemli saçlarımda kullandım. Kuru saça asla yağ sürmem. Çünkü daha da kuruttuğunu düşünüyorum. Ama duş sonrası nemli saçlarımda denedim. Bir de çok kuru tırnak çevrem için denedim. Tırnak çevremde şeytan tırnağı çok çıkıyor. Canım çok yanıyor. Devamlı derin yara varmış gibi yanma ve zonklama hissi oluyor.

makyaj blogu

Ürün damlalık ile kullanılıyor. Çok kalın yapısı olan bir yağ değil. Oldukça ince ama yine de saçlarımı yağlandırdı gibi. Saçlarım için kullanmaktan kısa sürede vazgeçtim. Tırnaklarıma yöneldim ama etkisi nerdeyse sıfır oldu bende. Tırnak çevrem yumuşamadı hatta nemlenmedi bile. Tırnak çevrem için hali hazırda aşırı memnun olarak kullandığım bir yağ var. Onun yanında bu ürüne asla bakamam beğenemem. Bu ürün 30 ml ve yağ olduğu için çok bereketli gelebilir size. Ama bence 70 lira civarında para verip ben almam kendisini.

kozmetik blogu

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe