ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN DESTEK !!!

Merhaba arkadaşlar,
Oldukça genç, yetenekli, zeki  bir kardeşimiz Eyüp Ateş. Onu oldukça uzun süredir takip ediyorum. Azmini, vatanseverliğini, çalışkanlığını, hayallerini çok beğeniyorum. Küçücük yaşına sığdırdığı kocaman başarıları var. Bu kardeşimizi sizde Facebook üzerinden takip edebilirsiniz. Onca meşgalesine rağmen defalarca bana da yardım etmiştir. Şimdi bizim ona destek verme zamanımız diyeceğim ama bu hepimizi ilgilendiren bir konu.

ABD’ de düzenlenen bir proje yarışmasında Eyüp bizi temsil ediyor. Kendi çalışması, kendi azmi. Ona destek olmalıyız. O hiç pes etmedi. Her zaman bizi en iyi şekilde temsil etmenin sorumluluğunu hissetti. Şimdi yapmamız gereken çok basit. Çok Kolay. Projesine oy vermek. Sanırım telefondan verilemiyor. En azından ben beceremedim.
https://www.facebook.com/3DSAcademy/app_444799355699621 Bu linke tıklıyoruz. Ardından yapmamız gerekenler çok basit. Aşağıda bulunan görselde de belirtilmiş. Resme tıklayarak büyütmek mümkün.

Linke tıkladığınızda açılan sayfada Ranking yazan yeri tıklayınca karşınıza projeler çıkacak. Aralarından Eyüp’ün projesini bulup tıklıyoruz. SINIR 6X6 projenin ismi. Beyaz bir tank resmi. Proje açılınca altta Vote yazan yere tıklayın yeterli. Sosyal medyalarda paylaşırsak daha da çok oy toplarız. Biz bu projeye güveniyoruz. Lütfen Eyüp’ü destekleyelim.

9 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe