CLARINS TONING LOTION WITH IRIS (YAĞLI VE KARMA CİLTLER İÇİN TONİK)

Merhaba kızlar, severek kullandığım bir tonikten söz etmek istiyorum. Ürün karma ve yağlı ciltliler için uygun olduğunu vadediyor.
Clarins toning lotion
Clarins toning lotion

Ben severek bitirdim. Kuru ciltliyim. Ancak tam bana uygun bir olduğunu düşünüyorum. Ürün yeşil renkte. Hatta durun durun gösteyereyim. Bende 50 ml lik bir boyu daha var. Onu da fotoğraf çektim.
Clarins toning lotion
Clarins toning lotion
Ürünün yumuşak, güzel, ohh mis bir kokusu var. Pudramsı, bebekimsi bir koku. Kuru cildimde temizleme hissi oluşturmadı. Ama bir yatıştırma hatta nemlendirme hissi verdi. Çok beğendim ve tekrar büyük boyunu satın almak istiyorum. Tabii elimdekiler bitince. Kış için yumuşak, güzel, yatıştırıcı bir tonik bence. Siz bu ürünü kullandınız mı acaba?
Yorum
  1. Merhaba, ben de clarins in şu travel setinden aldım geçenlerde, marka gözüme pek bir şık görünüyor, setin içinde bu tonikten de olması lazım, deneyip görücem, bakalım ben de memnun olucak mıyım üründen..

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe