Clarins One Step Gentle Exfoliating Cleanser

Merhaba arkadaşlar, Clarins One Step Gentle Exfoliating Cleanser herkesler tarafından bir övüldü ki benim de merakım depreşti tabi ki.  Cilt bakım blogumda muhakkak her peelingin yazısı olmalıydı. 😉 Cilt bakım rutinimde en sevdiğim ürünler muhakkak ki peelingler.

Makyaj bloglari
Clarins One Step Gentle Exfoliating Cleanser


Clarins One Step Gentle Exfoliating Cleanser benim büyük beklentiler ile kullanmaya başladığım bir peeling. Hassas cilde sahipseniz peelinglerinizi de daha bir özenle, dikkatle seçmek zorundasınız. Ürünü açınca sizi bir narenciye kokusu karşılıyor. Portakal kokusu diyenler olsa da ben daha çok bulaşık deterjanını anımsıyorum kokladıkça. Yine de rahatsız olduğum bir koku değil. Sevdim ben.

Guzellik bloglari
Clarins One Step Gentle Exfoliating Cleanser
Aslında uzun bir yazı yazmıştım ama yanlışlıkla silince ne yazdığımı da unuttum. Bu sefer kısa ve öz anlatmak istedim. Artık ürünü tanımayan zaten yok. 😉 Hassas ciltler için de uygun olan, günlük değil ama isterseniz günaşırı bile kullanabileceğiniz bir ürün yapmış Clarins. Temizleme hissini çok güzel yaşatıyor. Makyaj öncesi pürüzsüz bir cilt için ideal bir peeling. Tabii nemlendirme şart. Biraz kurutabilir her peeling gibi.
Fiyatın pahalı olması sizi düşündürüyor olabilir. Ama oldukça bereketli ve tam boyu bir sene yetecek cinsten. Yani fiyatını hakediyor arkadaşlar.

Yorum

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe