Clarins Instant Light Radiance Boosting Complexion Base in 02 Champagne

Merhaba arkadaşlar,
Daha evvel size pek çok baz ve fondoten yazısı yazdım. Ama şu anda bu zamana dek en sevdiğim makyaj bazını yazacağım. Belki bu yazımdan sonra daha iyilerini bulurum. Ama an itibarıyla benim favorim Clarins  Instant Light Radiance Boosting Complexion Base in 02 Champagne.
makyaj blogu
Clarins Instant Light Radiance Boosting Complexion Base in 02 Champagne

Maalesef bu ürün hakkında detaylı bir yazı bulamadım. Daha önce aynı ürünün başka bir rengini kullanmıştım. Benden başka bu güzelim ürünü keşfeden yok mu? Bu cidden üzücü. Çünkü verdiğim her kuruşu hakeden, bir türlü indirimde bulamadığım bu insafsız baz keşfedilmeyi hakediyor.

kozmetik blogu
Clarins Instant Light Radiance Boosting Complexion Base in 02 Champagne

Bu güzelim ürünün beş farklı rengi var. Daha önce şurada ürünün başka bir rengini yazmıştım. O tamamen aydınlatmaya ve canlı bir görünüm vermeye odaklı nefis bir üründü. Şimdi ise 02 rengi ile beraberiz.

guzellik blogu
Ürünün rengine bakınca fondoten falan sanabilirsiniz. Ama bu renk uygulayınca kayboluyor. Ürün fondoten için güzel bir baz ortamı oluşturuyor. Fondoten daha pürüzsüz ve kalıcı oluyor. Ancak ben ürünü fondoten ile değil her zaman tek başına kullanıyorum.
bakim blogu
Clarins Instant Light Radiance Boosting Complexion Base in 02 Champagne

Yukarıda bende nasıl durduğunu görebilirsiniz. Kızarıklıklarımı gizliyor, cildimi daha pürüzsüz gösteriyor. Bu cidden çok hoşuma gidiyor. Aradaki fark sizin de dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama ben yakından bakmalara doyamıyorum. Atrıca nefis bir kokusu da var. Cildimi daha da pürüzsüz gösteriyor. Bronz tenler için de farklı renk alternatifleri var. Bence Clarins standının önünden geçerken bu ürüne bir el atın. Bir şans verin. En azından deneyin. Belki siz de benim kadar seversiniz. Çok da bereketli. En son 150 Lira olduğunu söyleyip size kara haber vermek istemezdim ama gülü seven dikenine katlanır. Olur da ucuza bulur ama bana haber vermezseniz küserim 🙂

guzellik blogu

2 Yorum yapılmış
  1. Çok güzel bir ürün. Hatta bu ürünün yenisi de çıktı. Elimdeki mac cc krem bitince almayı düşündüğüm bir ürün. YKM'de sevgililer günü için %20 indirim vardı,ama bitti maalesef. En kötü ihtimalle anneler günü için olur, aklında olsun.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe