Clarins Beauty Flash Balm

Merhaba arkadaşlar,
Bir set içinden çıkan Clarins Beauty Flash Balm‘ın çok meşhur olduğunu duydum. Açıkcası merak ettim bu kadar meşhur olmasının sebebi nedir diye. Ürünün nasıl uygulandığına dair video bile var 🙂 Buradan izlemek mümkün.
guzellik blogu
Clarins Beauty Flash Balm


Ürünün tam olarak ne olduğunu internette araştırırken Boyner’in sitesinde aslında maske olduğunu gördüm. Cilde canlılık veren, donuk görüntüyü almayı vaadeden bir maske. Tüm cilt tiplerine uygun yatıştırıcı bir maske imiş aslında. Ama bloglara bakınca ağırlıklı olarak baz olarak kullanıldığını gördüm. Ee o zaman bende baz olarak kullanayım dedim 🙂 Yine aynı amaçlarla baz olarak da kullanılıyor.

kozmetik blogu
Clarins Beauty Flash Balm

 Ürünü baz olarak kullanacağım zaman ufak tampon hareketlerle cildime uyguluyorum. Cildime yedirmeden üzerine hemen fondöteni uyguluyorum. Cildime yedirince zaten klasik bir nemlendiriciden farkını görmüyorum. Bu şekilde uyguladığım zaman fondöten yağ gibi üzerinde kayıp kolayca uygulanıyor. Ama onun dışında ekstra bir özellik görmedim. Kavun gibi rengi sayesinde belki donuk ciltlere biraz da canlı görüntü verebilir. Bana vermeye yetmedi gücü 🙂 Sıradan iyi bir nemlendirici modundaydı. Yapısı cildimi iyi nemlendirdi, yatıştırdı. Asla ağırlık yapmadı ve yağlandırmadı. Ama gözle görülür bir canlılık farketmedim. Kimse de farketmedi 🙂 Ürünün büyük boyunu almayı düşünmüyorum. 50 ml boyu nerdeyse 150 Lira civarında.

guzellik blogu

Yorum
  1. Bu ürün şöyle kullanıldığında optimal sonuç veriyor şekercim: Clarins Beauty Flash Balm'ı fındık büyüklüğünde alıp minik noktalar halinde yüzüne "yerleştirip" bir stippling fırça ile tampon hareketlerle cilde uyguluyorsun. Burada önemli nokta şu: cilde YEDİRMEDEN, tampon hareketlerle uygulamak. Ve emilmesini beklemeden, fondöteni de yine nokta nokta cilde yerleştirip yine stippling fırçayla önce tampon, sonra dairesel hareketlerle uygulayınca cilde accayip canlı ve duru bir görünüm veriyor. Gerçi benzer şekilde kullanıyormuşsun; ama hani fırça vs farklıdır diye yazayım dedim. Öperim!

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe