CHANEL SOLEIL TAN DE CHANEL (BRONZING MAKE UP BASE)

Merhaba arkadaşlar, uzun uğraşlar sonucu bulduğum bu ürünü dün gece elden çıkardım. Neden mi?  Hadi başlayalım.

CHANEL SOLEIL TAN DE CHANEL

Ürün kocaman. Hani avucumla sarmak mümkün değil. Sonunda benimsin dedirten kocaman bir ambalaj. Sade ve Chanel şıklığı.

CHANEL SOLEIL TAN DE CHANEL

Benim berbat teknik teknik imkanlarım ile ambalajın verdiği o hissi anlatmak mümkün değil.

CHANEL SOLEIL TAN DE CHANEL

CHANEL SOLEIL TAN DE CHANEL

Ürünün rengi, açık ten rengine uygun bence. İçinde hafif ışıltılar var. Belli belirsiz ve çok memnun edici. İçindeki ışıltılar ile Laguna nın krem formuna benzettim. Uygulama yoğunluğu ve fırça seçimi ile her ten rengine uyum sağlayabilir. İncecik, lüksü yaşatan bir yapısı var. High end markalarda çok zor beğenen biriyim. Ancak bu ürünü çok beğendim. Crease bölgesi dahil her yer için kullanıma uygun. Peki neden vazgeçtim. Beceremedim aa dostlar. Bronzerı ancak Laguna ile sevmiş ve yeni yeni kullanabilmeye başlamış biri olarak ne etti isem beceremedim bunu kullanmayı. Her seferinde rezil ettim kendimi. Baktım sinirlerim bozuluyor kendinden vazgeçtim. Ancak eli yetenekli arkadaşlara tavsiye ederim. Ömürlük her gün kullanmaya uygun.

4 Yorum yapılmış
    1. Oo çok geç gördüm cidden. Ancak çok benzer bir yöntem de denedim sayılır. Sorunu dağıtmakta yaşıyorum zaten. Doğal dağıtma işini toz ürünlerle daha iyi başardım.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe