Ceradolin Nemlendirici Losyon Yağ Bazlı

Merhaba arkadaşlar,
#guzelligimizannemizden etkinliğinde bize hediye edilen bu ürün benim zaten satın almayı düşündüğüm ürünlerden biriydi. Aşırı kuru ciltli olduğum için markanın nemlendiricilerini duymuş denemek istemiştim. Şansıma deneme imkanı buldum. Ve şimdi Ceradolin nemlendirici karşınızda.

makyaj blogu

Ürün yağ bazlı ve yoğun nemlendirme vadediyor. Kesinlikle bunu yerine getiriyor. Akışkan bir yapısı varmış gibi dursada dağıtması çok kolay değil. Kupkuru bacaklarıma ilaç gibi geldi. Zaten marka çok kuru ciltlerde, çatlaklara, kızarıklara, pullanmalara karşı etkili olduğunu sitesinde yazmış. Kullandığım süre zarfında aşırı memnun kaldım. Yağ bazlı olması sebebiyle olsa gerek anında emilmedi ama rahatsız edici şekilde bir durum da olmadı.  Ertesi günün akşamında bile kuruluk hissi yaşamadım. Ürünü satın alacağım zaman tüm vucüdüma her gün kullanmam. En kuru olan bacaklarıma kullanırım sadece. Ürünün şişesini ise hiç sevmedim. Kullanması çok zor. Gerçi pompalı şişeside var. Ama bu boyu almak isteyenler için işkence. Çok akışkan olmayan ürün şişeden çıkarken deli ediyor beni. Kafamda ki en büyük soru Expicial ve Ürederm gibi nemlendiricilerden farkı ne? O ürünlerin yağ bazlı olanlarından daha iyi nemlendirdi beni. Aşrı kuru ciltli olmayan biri için  bu çok da önemli olmaz bence. Mesela ben kuru ciltli olmama rağmen çok kuruluk yaşadığım dönemler dışında sürüp israf etmem ürünü 🙂 Onun dışında içerik olarak farkı var mı bilmiyorum.

Ürünü eczanelerde ve internet sitelerinde 40 Lira civarında bulmam mümkün. 
guzellik blogu

4 Yorum yapılmış

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe