BURT’S BEES ALMOND MILK BEESWAX EL KREMİ

Merhaba arkadaşlar,
Ah ah uzun süredir bastım bakım ürünlerine gidiyorum. Eminim renkli kozmetik sevenimiz çoktur. Bugün de sizinle Burt’s Bees Almond Milk Beeswax El Kremi hakkında kısacık konuşmak istedim.

makyaj blogu

Bu marka her ne kadar doğal içerik olarak lanse edilse de ben pek sevmem, itibar etmem bu markaya nedense. Sanırım Sephora’da da satıldığı için orada doğal ürünler satılacağına inancım yok. Bu el kremi normalde 57 gram ve 35-60 lirası fiyatlarda online sitelerde satışı var. Bende ise setten çıkan minik ama çok sevimli olan boy var. Cam şişesi ile tasarımı ile baştan aşağı karizma ve şıklık sahibi.
Oldukça yoğun yapısı ve buram buram  acı badem kokusu var. Bu koku beni rahatsız etmiyor ama sevmeyen elbet vardır. En beğendiğim el kremlerinden biri oldu. Minik boyu ile çantamda taşımak hoşuma gidiyor. Yakında büyük boyunu almayı düşünüyorum. Tabii bulabilirsem. Zira bir kaç sitede stokta yoktu. Yoğun yapısına rağmen ellerimi yapış yapış yapmıyor. Nem konusunda tatmin ediyor. Kesinlikle yeniden alacağım ürünlerden biri oldu benim için. Büyük boyu da makyaj aynamın önüne pek yakışır 🙂

                                guzellik blogu

4 Yorum yapılmış
    1. Aslında minicik bir miktar yettiği için birazcık daha temiz içerikli olduğu düşünülürse pahalı sayılmaz. Mesela 35 liraya alabilsem indirimden eminim büyük boyu bir sene yeter. Bu küçük bile geçen yazdan beri benimle. Düzenli kullanmadım tabi. Ama bir aydır sürüyorum yarısına ancak geldi.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe