BOURJOIS STICK ANTICERNES CORRECTOUR (STICK CONCEALER)

Selam güzeller nasilsiniz iyi misinizzzzz….. Bomba gibiyim demek isterdim maalesef ki dün gece ders seçimim varmiş benim haberim yok tabii 😉 Dünyadan kopmuş değilim de okuldan iyi kopmuşum 😉 Bu gun Rize de harika bir hava var. Annem kahvalti hazirliyor… Kafam hafif dumanlı….
Neyse neyse neyse.. Konumuz bourjois stik kapatici. Kendisi ile tanisali çok olmadi. Ama kisa sürede sevdim.. Şimdi ürünü görelim lütfen.

BOURJOIS STICK ANTICERNES CORRECTOUR


Hatta azicik açalım da ucunu da görmüş olalim. Hem rengini de biraz anlatmis oluruz.

BOURJOIS STICK ANTICERNES CORRECTOUR
Ürünü aldigim da sadece almak için almistim. Ama sonra ne oldu. Vazgecilmezim oldu… Kendisini sadece sivilcelerimi kapatmak için kullaniyorum. Gayet işini iyi yapiyor. Bende ki 71 numarasi keşke 70 falan da olaydi. Bi acik tonu bana iyi uyardı ama bunla idare ediyorum. Sivilcelere kizarikliklara sürüyor pit pit hareketlerle yediriyorum. Sonra fondoten suruyorum. Eğer tam cilt tonum da olsa idi fondoten den sonra kullanacaktim. Dogalligini kaliciligini seviyorum. İndirim den 17 buçuk tl ye aldim. Bilsem bol bol alirdim. Bulursam yine alcam.

BOURJOIS STICK ANTICERNES CORRECTOUR
Rengini de belli etmeye calistim

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe