Bobbi Brown Skin Foundation SPF15

Merhaba güzeller,
Sanırım fondoten yazılarıma ara verdim. Oysa ki bir ay boyunca bile her gün fondoten yazısı yazıp doymayan biriyim ben 🙂 O zaman pek bir sevdiğim Bobbi Brown Skin Foundation Spf15 den söz edelim.

makyaj blogu

Bu fondoten bana arkadaşımın hediyesi. Rengim tam tutmadı. Maalesef koyu geldi. Ama incecik yapısı ile bütünleşmesi, uyumu çok güzel oldu. Renk farklılığına rağmen cakey bir görüntü oluşmadı. Cildim kuru ancak bence yağlı ve karma ciltlerde sevebilir.

makyaj blogu

Bende bulunan rengi 03 Beige. Genelde Bobbi Brown fondotenlerde en açık renk bile bana koyu geliyor. Koyu renk fondotenleri seven ve itinayla cildime uygun hale getirmede uzman olduğum için bu ciciyi bitene dek zevkle kullandım. Maalesef çok çabuk biten bir ürün oldu. Üzüldüm yaa çok sevmiştim. İncecik, akışkan ve kapatıcılığı tam istediğim gibi. Elle, fırçayla, süngerle her şekilde verim aldım 🙂

makyaj blogu

Yukarda sol tarafta makyajsız cildim var. Sağ tarafta  fondoten uyguladım. Fotoğraflarda çok güzel çıkmamı sağlıyor. Sanki yokmuş gibi doğal duruyor. İncecik olmasına rağmen kapatıcı ve kalıcı. Şu an fiyatı 140 Lira ve kesinlikle zevkle tekrar alabileceğim bir ürün.
Siz Bobbi Brown fondotenler hakkında ne düşünüyorsunuz. Bu ürünü sevdiniz mi?

guzellik blogu

10 Yorum yapılmış
  1. Bobbi Brown İzmir'de var da biz mi sevmedik diyen bir iç sesimle, renk skalası hakkında hiç bir fikrim olmadığından, ve mac de nc15-17 arası gidip gelen cildime blind buy kozmetik alışverişinden korktuğumdan sanırım bu fondöteni edinmem biraz zor.

    1. @Glow Twist sanırım bende artık hep bobbi nin internet sitesinden alırım. ama fondoten de renk tutturmak çok zor. elca da bobbi ürünleri çok daha uygun fiyata oluyor. istanbula gelirsen beraber bakalım.

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe