Avon İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir blog paylaşımı yapmıyordum. Yoğunluğuma rağmen bugün bu ürünü anlatmak için can attım desem yeridir. Dayanamadım ve Avon İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi kremini anlatmaya başladım. Snaplerimde sık sık elimde bu ürünü görmek mümkün. Artık blogda da yazma zamanı gelmişti Avon İkili göz kremini.

Avon İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi
Avon İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi

Avon İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi  hakkında konuşmadan önce biraz kendi göz çevremden ve şikayetlerimden bahsetsem iyi olacak sanırım. Kuru göz çevresine sahibim ve makyaj yaptıkça iyi bakmazsam daha da kuruyor. Üstelik kırışık göz kapaklarım da bir hayli canımı sıkıyordu. Yaşım 29 ama yıllardır kırışık, yumuşak, düşük göz kapaklarına sahibim. Göz altlarına sürdüğümüz göz kremleri göz kapakları için aksi belirtilmedikçe uygun değildir. Yıllarca göz kapaklarıma da göz altı kremi sürme hatasını yaptım ve kırışık göz kapaklarımla başbaşa kaldım. Uzun zamandır göz kapakları için üretilmiş bir göz kremi arıyordum. Bunun yanında göz kapakları için olan egzersizleri de yapmak istiyordum. Ancak göz kapakları için olan ürün seçeneği hem azdı hem de pahalıydı. Avon katalogunda bu kremi görsem de pek itibar etmiyordum. Bulurum başka diyordum. Baktım bulamıyorum bir cesaret alıverdim. Sadece 25 Liraydı ve aldıktan sonra bile aylarca kullanmadım. 25 Liralık üründen ne olur ya kafasından çıkamamıştım. Aylarca bakıştıktan sonra deneyeceğim ya dedim ve kapağını açtım. 

Avon İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi
Avon İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi

İçerisinde bu şekilde ikiye ayrılmış iki farklı renkte ve yapıda krem var Avon İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi isimli kremde. Avon ikili göz kremi diye boşuna demiyoruz. Cidden de 25 Liraya iki farklı krem almışım. 😉 kremlerin her bir 10 ml. Yani toplamda 20 ml ürün var içerisinde. Beyaz renkli olan krem göz altları için. Yapısı yumuşak ve hemen emilir cinsten. Göz altlarımı kış aylarında bile nem konusunda tatmin etti. Yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve deli gibi neme boğmasa da   üzerine başka bir ürün sürme ihtiyacı da hissettirmedi. Üstelik hemen emiliyor ve hiç ağırlık yapmıyor. Renkli olan kısım ise daha jel kıvamında. Beyaz olan kısma göre biraz daha yapış yapış bir his bırakabiliyor ama göz kapaklarım onu da hızla emdi. Jel kıvamında olmasına rağmen ferah bir his bıraktığını söyleyemem. Her iki tarafta bir hayli bereketli. İki aydır kullanmama rağmen hala içerisinde bir hayli ürün var. Yukarıdaki fotoğrafta ürünün güncel halini görebilirsiniz. Fark edeceğiniz gibi hala dolu diyebilirim. Peki ürünün ben de etkisi nasıl oldu? Öncelikle kırışık göz çevrem konusunda beni bir hayli tatmin ettiğini söyleyebilirim. Artık göz kapaklarım daha az karışık ve daha gergin. Üstelik herhangi bir göz kapağı egzersizi de yapmadım bu dönem içerisinde. Ben bu kremden çok memnun kaldım. Büyük ihtimal bittikten sonra yeniden satın alacağım bir ürün oldu. Açıkcası kendisi hakkındaki bütün önyargılarımı yıktı. İndirimden 25 Liraya almıştım. Zaten Avon sık sık indirime giren bir marka. Güzellik blogumda sık sık göz kremi yazısı arayan oluyor. Bu nedenle bunu da arşivime eklemek istedim.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe