AVON IDEAL FLAWLESS FONDÖTEN LIGHT RENGİ

Merhaba bebekler, karşınıza Avon Fondotenle çıktık bu sefer. İnternetde güzel yorumlar okuyunca bende bir tane edinmek istedim. Ürün şık cam bir kavanozda.

AVON IDEAL FLAWLESS


Bende ki Light rengi. Yani en açık rengi. Şişesi pompalı ve bu bir Fondotende en sevdiğim özelliklerden biri. Rahat kullanım ve hijyen sağlıyor.

AVON IDEAL FLAWLESS
Cam şişe, pompalı kapak süper süper :-D. Aklıma Estee Lauder DOUBLE wear Fondoteni kullanmak için verdiğim çabalar geldi de 😀
Ürün ince bir yapıya sahip, kolayca dağılıyor.

AVON IDEAL FLAWLESS
Rengi gayet açık ve aydınlık veren bir yapısı var.

AVON IDEAL FLAWLESS

AVON IDEAL FLAWLESS
Bence ürünün verdiği aydınlık kalıcı değil. İlk sürülünce iyi ama sonradan yüzümde koyulaşma yaptı. Aydınlıktan eser kalmadı. Şu aralar karma olan Cildimde sorun çıkarmadı. Kapatıcılığını incecik yapısına rağmen gayet iyi buldum. Kalıcılık da eh işte cinsinden. Yüzümde nasıl duruyor acaba. Önce fondotensiz bakalım.

AVON IDEAL FLAWLESS
Şimdi de sürüp sürüştürelim.

AVON IDEAL FLAWLESS
Bende ki duruşu böyle. Ürünü fiyat performans olarak kıyaslarsam sevdim.
Amaaaaaa o meyve kokusu var ya. Evet fondoten oldukça kokulu. Kokuya karşı çok hassas olduğum için koku dayanılmaz geliyor bana. Kullanamadığım için hediye verdim. Aynısının kokusuzu olsa satın alırım. 30 ml ve SPF 15 içeriyor. Teşekkürler.

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-Posta Adresinizi Yazın

Dilerseniz HTML etiketleri: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> kullanabilirsiniz

Hürriyet Yazar Cafe
Bumerang - Yazarkafe
Bumerang
Bumerang - Yazarkafe